• Неодамнешно
  • -15 %
1PCS ПРАТЕНИК C2500 Тапан Чистење Ножот За Ricoh MPC2500 Scraper Копир Делови Висок Квалитет Фотокопија Машина

1PCS ПРАТЕНИК C2500 Тапан Чистење Ножот За Ricoh MPC2500 Scraper Копир Делови Висок Квалитет Фотокопија Машина

DEN 530.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Плаќање :
Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. С , додека Кина/Белгија/Хонгконг Пост во други земји, ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број, ве молиме контактирајте со нас .
Опис :
Модел
Чистење На Ножот
Компатибилен за
За Ricoh
Погоден за
РЕК " 2500
Спецификација
како фото
MOQ
1 парче
Пакување
Како барање
Рок на плаќање
Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Капацитет на производство
100,000 месечно
Квалитет на услуга :
На неисправни стоката се помалку од 0.1% и да биде слободен 1 : 1 се заменува во следниот редослед, строго КК пред породувањето.
Пакување стил :
Кориснички пакување/ Неутрален
Главна конкурентна Предност :
A. Висок квалитет исти со оригиналот.
Б. Брза испорака.
Компанијата Информации
Основана е во 2005 година, Гуангжу Aotusi Канцеларија Опрема Бизнис Одделот се зголеми за да стане професионална производителот на потрошен материјал за препишувач & печатач. ATS се стреми да ја задржи водечката позиција со consistity снабдување во високо-квалитетни производи, обезбедувајќи услуги и прифатлива цена.
Нашите Услуги
Како за нашите услуги? Пример : ние може да понуди примероци за тестирање ,кога цел потврди,примерокот ќе биде испратен до вас како е можно поскоро. ОЕМ : можете да стави лого на производи и пакет . Посета : повелете да ја посетите нашата канцеларија или фабрика,ние може да избере што да се појавува на ГУАНГЖУ.

Други карактеристики

Број На Модел На:
за ricoh рек 2500
Бренд Име:
ATS
Напон:
220V
Тип:
Други

Најдобри понуди