• Неодамнешно
006R1182 006R1184 Компатибилен Xerox WC WorkCentre 123 128 133 ресетирате тонер кертриџ чип

006R1182 006R1184 Компатибилен Xerox WC WorkCentre 123 128 133 ресетирате тонер кертриџ чип

DEN 524.16

Количина на стоки
Тековен

006 R1182 006 R1184 Компатибилен Xerox WC Work Centre 123 128 133 ресетирате тонер кертриџ чип
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : Компатибилни Нови
Чип Модел : WC 123
Боја : Црна
Страница принос : 30 000 страници
Машина Модели : За Xerox Work Centre WC 123 128 133
ОЕМ Код : 006 R1182 006 R1184
Чип Верзија : ЕУР EXP
1 Пакет Содржина :
4pcs x Црното чипови
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
WC 123
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
боја:
Црна
Страница Принос:
30K
Верзија & Регионот :
ЕУР EXP
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
употреба во:
WorkCentre 123 128 133
ОЕМ Код (Дел Број):
006R1182 006R1184

Најдобри понуди