• Неодамнешно
5Colors/Set За Canon PGI-320 CLI-321 Refillable Мастило Кертриџ Со ЛАК Чип За Canon IP3600 IP4600 IP4700 MP540 MP620 MX860

5Colors/Set За Canon PGI-320 CLI-321 Refillable Мастило Кертриџ Со ЛАК Чип За Canon IP3600 IP4600 IP4700 MP540 MP620

DEN 411.84

Количина на стоки
Тековен

Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн.Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OCBESTJET
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Canon PGI-320 CLI-321
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Refillable Мастило Кертриџ
Одговараат на печатач 1:
За Canon PIXMA IP3600 IP4600 IP4700
Одговараат на печатач 2:
За Canon PIXMA MP540 MP550 MP560
Одговараат на печатач 3:
За Canon PIXMA MP620 MP630 MP640
Одговараат на печатач 4:
За Canon PIXMA MX860 MX870 MP980 MP990
кертриџ број:
За Canon PGI-320 CLI-321
боја:
PGBK Б.К C Y M
Чип Вид:
Инсталиран Со Resettable Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило / Боја На Мастило
Гаранција:
1

Најдобри понуди