• Неодамнешно
Двојно Глави Оптички Влакна за Флората JHF ВИСТА V8 Растворувач Печатач глава за печатење и Плоча Пренос Заостанува Кабел 10meters

Двојно Глави Оптички Влакна за Флората JHF ВИСТА V8 Растворувач Печатач глава за печатење и Плоча Пренос Заостанува Кабел

DEN 470.40

Количина на стоки
Тековен


Објектот Спецификации :
Оптички Влакна / Datacable / Заостанува Кабел
Од Плоча да се Печати ја Главата /Серво Одбор на Пренос .
Должина : 10 метри
Двојна Глава Кабел
Еден пар на влакна со 2 линии на кабел
правоаголни глави
Може да се користи со
Флора JHF ВИСТА V8 Леопард Phaeton Liyu Ми-џет Растворувач Печатач и УВ Flatbed Inkjets
Количина : 2 парчиња по многу
Превозот :
1. Сите производи испорака од Гуангжу ,Кина .
Препорачана превозот од DHL, UPS-от,ТНТ или Fed Ex експрес (преземат за 4-10 дена ) ;
Стандард Превозот од e Packet ,Кина Пост Воздух Mail ,Хонгконг Пост(Обично се зема околу 7-29 days ,Делумно би се зема околу 1-2 месеци од страна на неизбежниот ризик на стандард за испорака како што се Бразил, итн. Земји Од Латинска Америка )
Внимание : Brazillian клиенти, ве молиме оставете ни го вашето CPF број , кога препорачана превозот или express(DHL / Федекс / UPS-от) потребни ; нема препорачана се изразуваат на руски освен ЕМС .
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Гуангжу Град !
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
4. Времето за испорака на вашата земја.
Општо производите се врати барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).
3.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката.
4.Ако сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Услуги на клиентите :
Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на Aliexpress. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа .

Други карактеристики

боја:
Сино,Y
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Број На Модел На:
OPF-19
Тип:
Други

Најдобри понуди