• Неодамнешно
За HP 940 xl 940XL C4906A C4907A C4908A C4909A со целосна мастило компатибилни, мастило кертриџ За HP Officejet Pro 8000 има око 8500

За HP 940 xl 940XL C4906A C4907A C4908A C4909A со целосна мастило компатибилни, мастило кертриџ За HP Officejet Pro 8000

DEN 555.84

Количина на стоки
Тековен

Информации за производот Името на Компанијата : Dongguan Supercolor Печатач потрошен материјал Компанија Име на Производ : за hp 940xl компатибилни, мастило кертриџ со целосна мастило Компатибилен модел : За HP Officejet Pro 8000 има око 8500 печатач Бои : Б.К C M Y (4colors,Б.К е 69ml, други бои се 28ml) Акции : Во парк(C4906 A C4907 A C4908 A C4909 A) Пакет Стил : Netural пакување ,кутија за пакување MOQ : 1 сет за Плаќање начин : T/T,Western Union,L/c,Пари Грам Време на Испорака : 2-3 дневна откако ќе го поставите цел

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Бренд Име:
DSCINKS
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
За HP 940 xl
Компатибилен Бренд:
за hp
Тип:
ForFor HP 940 xl мастило кертриџ Со Чип
Компатибилен:
боја:
чип:
постојана чип
тип на мастило:
Работа:
Испорача време:
Испорача Метод:
Кина Post DHL ПРОЗОРЦИ DHL FEDEX
плаќање:
Зачувам TT Westen унија
По услуга:

Најдобри понуди