• Неодамнешно
10PCS 43979101 43979102 Тонер Кертриџ Чип За OKI MB480 Okidata B410 B420 B430 B440 MB460 MB470 Б 410 420 430 440 Ресетирате Чипови

10PCS 43979101 43979102 Тонер Кертриџ Чип За OKI MB480 Okidata B410 B420 B430 B440 MB460 MB470 Б 410 420 430 440 Ресетирате

DEN 556.80

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.10 PCS 43979101 43979102 Тонер Кертриџ Чип За OKI MB480 Okidata B410 B420 B430 B440 MB460 MB470 Б 410 420 430 440 Ресетирате Чипови Детали за Производот :
Боја : Црна
Страница Принос : Црна : 3,500 Страници
Верзија : втората светска војна
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : MB480
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.ние брод на Aliexpress адреса на само. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Ви благодариме!
3.
Повратни информации
1.
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите. на секој регион.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост.Ви благодариме!
.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме да се разбере, ви благодарам.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја.
За превозот 1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат. треба точно кога ќе го купите , тогаш можеме да им понудиме на правото чипови за вас.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите. Ве молиме потврдете го и забелешка што е дел не. Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
MB480
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
OKI
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони:
WW
Страница Принос:
Црна
Количина:
10pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Okidata B410 B420 B430 B440 MB460 MB470 MB480
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
43979101 или 43979102

Најдобри понуди