• Неодамнешно
  • -12 %
МАСТИЛО НАЧИН T0791-T0796 Празни Ciss Континуирано Мастило Систем За Epson 1400 1500w Принтери

МАСТИЛО НАЧИН T0791-T0796 Празни Ciss Континуирано Мастило Систем За Epson 1400 1500w Принтери

DEN 887.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Тековен


Превозот
I. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.Ако ви треба предметите што се исти со останатите слика,ве молиме бидете коментари додека ставање на ред.Ви благодариме за вашите размислувања.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата. Ќе се добие единствен матичен Бр. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Кертриџ кодови надвладее,ви благодариме!
Ние не сме одговорни за каква било загуба предизвикана од себе!
Ако не се согласуваат со нашата, НЕ СТАВАЈТЕ ЦЕЛ.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.Можеби има разлика во етикети или пакување но ние гарантираме за квалитетот на води истата. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени). Ние само брод да се потврди цел адреси.
Различни земји,кертриџ кодови на ист печатач модел може да биде различен. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот.
T0791-T0796 Компатибилен CISS за Epson Перо Phot о 1400 PX700 W PX800 FW P50 итн. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот.
Она што е вклучена во овој оглас
1 СЕТ НА ПРАЗНИ CISS СО ДЕЛОВИ
Погоден за следните принтери :
За Epson Перо Фото 1400 PX700 W PX800 FW P50 итн.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Други карактеристики

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Број На Модел На:
за Epson T0791-T0796
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Најдобри понуди