• Неодамнешно
1 КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот Хартија Излез Лента Нови Компатибилни за Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075 AF1075 AF2075 MP7500 MP8000 MP9001

1 КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот Хартија Излез Лента Нови Компатибилни за Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075 AF1075 AF2075

DEN 1392.00

Количина на стоки
Тековен


Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако било кој квалитет на проблем за нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата откако ќе испрати назад на стоки.Тоа треба за 15-60 дена.
Ние ќе се обидеме да го реши вашиот случај.
Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.
Нашите главни производи :
1.Позитивни повратни информации ќе бидат дадени за секој купувачот, дури и ако тој или таа не го стори тоа.
(Идеално, ќе го стори тоа.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Други карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
За Ricoh Aficio 1060 1075 2060 2075
Тип:
Други
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Хартија Излез Лента

Најдобри понуди