• Неодамнешно
  • -10 %
972 913 973 974 975 976 981 Пигмент Мастило за HP Pagewide 352dw 377dw 452dn/dw 477dn/dw 552dw 577dw/z 556xh/dn P57750d Мастило Рефил

972 913 973 974 975 976 981 Пигмент Мастило за HP Pagewide 352dw 377dw 452dn/dw 477dn/dw 552dw 577dw/z 556xh/dn P57750d

DEN 1714.00
DEN 1904.64

Количина на стоки
Тековен

com/adcms/help-aliexpress-com/feedback_suppliers. Модел :
за HP Pagewide 352dw 377dw 452dn/dw 477dn/dw Печатач
за HP Pagewide 552dw 577dw/z P55250dw P57750dw Печатач
за HP Pagewide 556xh/dn 586dn/f/z E58650dn E55650 Печатач Парцела Стил : Netural Пакување, Кутија за Пакување, Шише Пакување Парцела Вклучува :
1 шише Пигмент Мастило Забелешка :
Водоотпорен, сончева Светлина-отпорни, Scratchpoof и сл.php
Q2 : Што превозот цената вклучува?
А2 : Трошоците за истите да се Изречни или друг Пост Mail.php
Поврзани Производи
.
*Може да се однесува на нашиот следниот распоред :
Режимот на Транспорт
Време И Ангажман
Ажурирање На Време
Ali Express Стандард За Испорака
14-60 Дена
5-7 Дена
Ali Express Премиум Превозот
14-60 Дена
5-7 Дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
15-60 Дена
5-10 Дена
Хонгконг Пост Воздух Mail
10-60 Дена
5-10 Дена
DHL/ Федекс/ UPS/ ТНТ
1-10 Дена
3-7 Дена
Продавачот за Испорака Метод
10-35 Дена
www. Царина、Брокер такси и сл.

Други карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За HP 972 913 973 974 975 976 981
Бренд Име:
DSCINKS
Печатач:
За HP принтер
боја:
К C Y M
јачина:
500ML/ За Шише
тип на мастило:
Рефил Боја На Мастило
Рок На Траење:
2 години
компатибилен печатач модел 1:
за HP Pagewide 352dw 377dw 452dn/dw 477dn/dw
Компатибилен Печатач модел 2:
за HP Pagewide 552dw 577dw/z P55250dw P57750dw Печатач
Компатибилен Печатач Модел 3:
за HP Pagewide 556xh/dn 586dn/f/z E58650dn E55650 Печатач
компатибилен со мастило патрон 1:
за HP 972 973 974 Мастило Кертриџ и CISS
компатибилен со мастило кертриџ 2:
за HP 975 976 981 Мастило Кертриџ и CISS

Најдобри понуди