• Неодамнешно
КОРИСТИ ТЕСТИРАНИ ЕТИКЕТА ПЕЧАТАЧ ЗА Зебра LP2844 Термички Баркод Етикета Печатач 2844

КОРИСТИ ТЕСТИРАНИ ЕТИКЕТА ПЕЧАТАЧ ЗА Зебра LP2844 Термички Баркод Етикета Печатач 2844

DEN 7487.04

Количина на стоки
Тековен

Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни.
КОРИСТИ ТЕСТИРАНИ ЕТИКЕТА ПЕЧАТАЧ ЗА Зебра LP2844 Термички Баркод Етикета Печатач 2844
тестирани во добра работна состојба
ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА ПЕЧАТАЧ
пакет се вклучени : 1pcs
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 работни дена. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. 2) АКО СЕ ОД БРАЗИЛ, ЕКВАДОР, ЧИЛЕ, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДДВ БРОЈ НА КОМЕНТАР. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА И ДА ИМААТ ДОБАР ДЕН. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Други карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Најдобри понуди