• Неодамнешно
  • -52 %
Нови Пристигнување Латинска Танц Чевли Со Ниски Потпетици Фудбалскиот Танго Ballroom Танцување Чевли За Жени, Деца, Деца Девојки

Нови Пристигнување Латинска Танц Чевли Со Ниски Потпетици Фудбалскиот Танго Ballroom Танцување Чевли За Жени, Деца, Деца

DEN 653.00
DEN 1361.28

Количина на стоки
Тековен

Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ако сте во потрага за еден пар на убава и удобно професионални денс чевли, па ние треба да се чека за вас за долго време! 2.Сите чевли се пакуваат со професионална логистика кеси, нема кутија за чевли, со цел да се намали логистички трошоци, ако ги поставите цел, тоа значи дека ќе се прифати во кеси, ви благодариме за разбирањето! 3. Ако сакате да добиете вашиот чевли повеќе брзо и безбедно, можете да одберете да ги користите e Packet кога ќе ја поставите вашата цел. 4.Поради различни стилови чевли имаат различна големина стандард, ќе биде побарано да ја одберете големината кога референтна големина на табелата внимателно она што ние им даде на вас, ви благодариме! Вие исто така може да се објасни на ЕУ големина ти треба во цел коментари, јас ќе те следам обезбеди големина во коментари за вашите пратки.
НИ големината не е точно, ве молиме акк ording на должината на стапалото (CM) или Европската големина за да се купи! Можете исто така да ми кажете што ви треба со порака !
големина 4 = 24 ЕУ = 16 CM големина 4.5 = ЕУ 25 = 16.5 CM големина 5 = ЕУ 26 = 17 CM големина 5.5 = ЕУ 27 = 17.5 CM големина 6 = ЕУ 28 = 18 CM големина 6.5 = ЕУ 29 = 18.5 CM големина 7 = ЕУ 30 = 19 CM големина 7.5 = ЕУ 31 = 19.5 CM size 8 = ЕУ 32 = 20 CM големина 8.5 = ЕУ 33 = 20.5 CM големина 9 = ЕУ 34 = 21 СМ големина 9.5 = ЕУ 35 = 21.5 CM големина 10 = ЕУ 36 = 22 CM големина 10.5 = ЕУ 37 = 22.5 CM големина 11 = ЕУ 38 = 23 CM големина 11.5 = ЕУ 39 = 23.5 CM големина 12 = ЕУ 40 = 24 СМ големина 12.5 = ЕУ 41 = 24.5 CM
Почитувани Купувачи : Нашата фабрика е професионална танц чевли фабрика која се собира за проектирање, производство и продажба заедно. Сите слики се направени од реалните предмети, она што го гледате е она што го добивате, ве молиме слободно да се купи. Истиот квалитет на нашата најдобра цена, иста цена на нашиот најдобар квалитет, многу нетрпение очекувам да вашата покровителство!

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Декорација:
Јазол
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
WUUQAO
Горниот Материјал:
Сатенски
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Број На Модел На:
SFGTLD
Insole Материјал:
Латекс

Најдобри понуди