• Неодамнешно
  • -15 %
Отворено Војска Чизми Мажите Воена Пустината Тактички Подигање Чевли Есен Дише Борба Глуждот Чизми Botas Tacticos Zapatos

Отворено Војска Чизми Мажите Воена Пустината Тактички Подигање Чевли Есен Дише Борба Глуждот Чизми Botas Tacticos Zapatos

DEN 3068.00
DEN 3609.60

Количина на стоки
Тековен


Отворено Војска Чизми Мажите Воена Пустината Тактички Подигање Чевли Есен Дише Борба Глуждот Чизми Botas Tacticos Zapatos СПЕЦИФИКАЦИЈА : Горниот материјал : висок квалитет на кожа Средниот и долниот материјал : ЕВА во дното (на пенење) Надворешниот дното материјал : гума Применливи пол : Неутрално / мажите и жените може да биде Погоден : Воените чизми, отворено чизми ,секојдневно носат чизми Cortical карактеристики : Cowhide Носи начин : Страна патент функција : Duable, Шок апсорпција боја : црна, песок боја Забелешка : Со цел да понуди подобра цена за вас, ние ќе испрати ракавици без чевли кутија. Ве молиме да се разбере .благодарение ^_^

Други карактеристики

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише
Ниво На Пракса:
Почетник
Обвивка Материјал:
Полиестер
Горниот Материјал:
кожа
Број На Модел На:
aaBT-HW006
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Затворање Тип:
Zip
Датум На Издавање:
Winter2017
НЕМА.:
Тактички Чизми
Ткаенини:
Целосна кожа
Применливи Возраст:
Возрасни
Применливи пол:
Неутрален мажите и жените можат да бидат
Боја:
Црна
Големина:
EUR SIZE 39,40,41,42,43,44,45
Горниот Материјал:
кожа
Функција:
шок апсорпција
Име:
Дише Борба Глуждот Чизми Botas Tacticos Zapatos

Најдобри понуди