• Неодамнешно
  • -0 %
Најдобар квалитет 25V 22000UF алуминиум electrolytic capacitor големина 22*40mm 25V22000UF

Најдобар квалитет 25V 22000UF алуминиум electrolytic capacitor големина 22*40mm 25V22000UF

DEN 488.00
DEN 488.16

Количина на стоки
Тековен


1
Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
Напон - Номинална 25 V Capacitance 22000 UF Толеранција 20% Големина / Димензија 22mm Висина - Седиште (Макс) 40mm Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Други карактеристики

capacitance:
5pcs, 10pcs, 20pcs
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
25v 22000uf
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Црна
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ENLINCA
Номинална Напон:
25v
Примена:
Општа Намена

Најдобри понуди