• Неодамнешно
100pcs/многу Чип СМД Отпорник 2512 56K/62K/68K/75K/82K/Ohm 5% Отпор 56/62/68/75/82/К Отпорници Бесплатен Превозот

100pcs/многу Чип СМД Отпорник 2512 56K/62K/68K/75K/82K/Ohm 5% Отпор 56/62/68/75/82/К Отпорници Бесплатен Превозот

DEN 154.56

Количина на стоки
Тековен


Повеќе Вредности на 2512 Отпорници Може да Кликнете Подолу :
Повеќе Други Големина На :
Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Други карактеристики

Отпорот:
56K, 62K, 68K, 75K, 82K
Број На Модел На:
2512
Пакет Тип:
Surface Mount
Номинална моќност:
D
Тип:
Фиксна Отпорник
Температурата На Работа:
D
Температурата Коефициент:
D
Технологија:
метални легури
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
боја:
Бела
Отпор Толеранција:
5%
Состојба:
Нови
Состојба:
Нови
превозот:
слободни
LEADTIME:
24hours
ROHS:
Yes

Најдобри понуди