• Неодамнешно
  • -21 %
925 Sterling Silver Прстени Полноќ Сини Кристал За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK

925 Sterling Silver Прстени Полноќ Сини Кристал За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK

DEN 1050.00
DEN 1329.12

Количина на стоки
Тековен

Ова само за едно лежиште, синџир не се вклучени. Враќање на еу : 1)Доколку е потребно враќање за замена или целосна наплата ,ве молиме контактирајте со нас. 4)враќањето цената е дадена од страна на купувачот. Тоа е компатибилен со, Трол, Chamilia, Biagi, и други накит, и заменлив со шарм / монистра! Направени од Фунта сребро, совршен подарок за секоја прилика. 3)Ако не добиете предмети,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.925 фунта сребро. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации. 2)предмети може да се постигне 12-21 работни дена. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, како начин да се комуницира. Детали : Материјал : 100% Автентични 925 Фунта Silve Објект Стил : 925 sterling silver лабава шарм мушка подарок за жените љубовник, деца, најдобар пријател, DIY шарм монистра накит наоди / додатоци за Европски стил тема трол шарм нараквици DIY страна на одлуки
Плаќање Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress. Контакт со Нас : Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку испраќање е-порака до мене, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Превозот на еу : 1)предметите ќе се sended надвор во рок од 48 часа по потврдувањето на плаќање. 3)Откако ќе остави позитивни повратни информации за нас, ние ќе се врати на истиот до вас веднаш. Оваа прекрасна шарм е фрлен на цврсти .5% по маса на сребро и 7,5% по маса на другите метали, обично од бакар. Сите монистра се поединечно рачно изработени со автентичен солидна 925 фунта сребро, бисери 925 печат на секое лежиште 925 Sterling silver е легура на сребро содржат 92.
Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра. Повратни информации : 1)ќе се направи сите напори да се направи вашата шопинг повеќето пријатно и прекрасен! 2)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, давајќи ни можност да го реши вашиот проблем. 2)точки мора да биде во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 7.5, 8.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CKK
Сертификат Број:
68170680231
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
R1031B
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
GDTC
Тип На Објект:
Прстени
Материјал:
Автентични 925 Sterling Silver
Состојба:
Бренд Нови
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
Посебни подароци за Мајка, Сопруга, Деца Љубовник Пријатели
Големина:
No. 52.54.56.58
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди