• Неодамнешно
Висок Квалитет На Вистински Природен Herkimer Дијамант Рака Намали Фацетирани Грутка Рок Кварцен Камен Монистра Водат Хривнија 05007

Висок Квалитет На Вистински Природен Herkimer Дијамант Рака Намали Фацетирани Грутка Рок Кварцен Камен Монистра Водат

DEN 4560.00

Количина на стоки
Тековен


Природни Herkimer Дијамант Нараквица Круг монистра
Камен :
Herkimer Дијамант, Рок Кварц Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи,Рака Намали Облик : Тркалезна,Грутка Монистра, Големина :
6-8мм х 11-12mm Kerkimer Дијамант
7mm Круг Рок Кварц Должина(Инчи) : 7.3" Бр.на монистра :
(Прибл. )
15 монистра Грутка Kerkimer Дијамант
15 Монистра Круг Рок Кварц Количина : 1 (еден) влакно
Дупка Со Големина :
(Прибл.) 1mm Подобрување на : Не се Подобрување на
Тежина :
(Прибл.)
15g-75ct SN :
05007 HDNB15061215
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
05007
Објектот Висина:
7x12mm
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Никој
Камен:
Herkimer Дијамант

Најдобри понуди