• Неодамнешно
CLUCI Свадба Накит Сребро 925 Накит Домот Лист Ѓердани & Приврзоци За Жените Свадба Ангажман Накит може да се одржи 3 бисер

CLUCI Свадба Накит Сребро 925 Накит Домот Лист Ѓердани & Приврзоци За Жените Свадба Ангажман Накит може да се одржи 3

DEN 686.40

Количина на стоки
Тековен

Забелешка : 925 sterling silver Лист кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни. Оваа наведени цената е за 1 парче sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени. Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SC195SB-1
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Шарм Тип:
лист
Количина:
1 парче кафез pendant (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
8мм
Големина:
25.2*32*9.7mm
Тежина:
3.43g

Најдобри понуди