• Неодамнешно
CLUCI Шарм Rhombus Сребро 925 Накит Геометриски Модел pendant locket, DIY хривнија ѓердан, парична казна накит Шарм pendant

CLUCI Шарм Rhombus Сребро 925 Накит Геометриски Модел pendant locket, DIY хривнија ѓердан, парична казна накит Шарм pendant

DEN 696.00

Количина на стоки
Тековен

Забелешка : 925 sterling silver Rhombus кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни. Оваа наведени цената е за 1 парче sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени. Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Број На Модел На:
SC180SB-1
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Шарм Тип:
Rhombus
Количина:
1 парче кафез pendant (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
5pcs 6-7mm бисери,или 3pcs 7-8mm
Големина:
44*16.5*13.6mm
Тежина:
3.18g

Најдобри понуди