• Неодамнешно
CLUCI 925 Sterling Silver Валентин подароци Кафез Привезоци, 3pcs двојно срца lockets парична КАЗНА Накит ЉУБОВ Pendant со 45 циркони

CLUCI 925 Sterling Silver Валентин подароци Кафез Привезоци, 3pcs двојно срца lockets парична КАЗНА Накит ЉУБОВ Pendant

DEN 1646.40

Количина на стоки
Тековен


Забелешка : 925 sterling silver Двојно Срца кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни. Оваа наведени цена е за 3 парчиња sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени. Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SC187SB
Certificate Type:
NGTC
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Срцата
Количина:
3 еез кафез привезоци (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
7mm
Големина:
20.5*18.7*8.2mm
Тежина:
2.65g
Цирконот Износ:
45pcs

Најдобри понуди