• Неодамнешно
Природно Црна, Црвена Махагони Obsidian Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани или Белегзии 15 03769

Природно Црна, Црвена Махагони Obsidian Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани

DEN 234.72

Количина на стоки
Тековен


Природни Махагони Obsidian Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Монистра
Камен :
Махагони Obsidian Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Квадрат, Правоаголник Димензија :
4x4x4, 4x4x6, 4x4x13, 4x6x9,6x6x6, 8x8x8, 10x10x10,mm Должина(Инчи) : 15" Подобрување на : Не Зголемена Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 96, 65, 30, 45, 65, 50,40 SN :
03769 GORB6046
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
obsidian
Број На Модел На:
03769
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
4x6x9mm
Објектот Тежина:
Approx.
Камен:
Махагони Obsidian
Обликот:
Махагони Obsidian
Објектот Дијаметар:
4x4x4mm 4x6x9mm 4x4x13mm 8x8x8mm

Најдобри понуди