• Неодамнешно
Природни Зелени XiangHe Jade Мир Џаспер Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани или Белегзии 03724

Природни Зелени XiangHe Jade Мир Џаспер Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани

DEN 262.08

Количина на стоки
Тековен


Природни Зелени Xianghe Jade Мир Џаспер Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Монистра
Камен :
Зелена Xiang He Jade Мир Џаспер Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Квадрат, Правоаголник Димензија :
4x4x4, 4x4x6, 4x4x13, 4x6x9,6x6x6, 8x8x8, 10x10x10,mm Должина(Инчи) : 15" Подобрување на : Не Зголемена Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 96, 65, 30, 45, 65, 50,40 SN :
03724 PJSB3004
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Висина:
4x4x13mm
Главниот Камен:
џаспер
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Број На Модел На:
03724
Камен:
Мир Џаспер
Обликот:
Мир Џаспер
Надворешниот Дијаметар:
4x4x4mm 4x6x9mm 4x4x13mm 8x8x8mm

Најдобри понуди