• Неодамнешно
  • -40 %
Гем е Балет 1.66 Кт Овална Природни Sapphire скапоцен камен Ангажман Прстени 925 Sterling Silver парична Казна Накит За Жените се Откажат Превозот

Гем е Балет 1.66 Кт Овална Природни Sapphire скапоцен камен Ангажман Прстени 925 Sterling Silver парична Казна Накит

DEN 1008.00
DEN 1679.52

Количина на стоки
Тековен

Guss Можеби Ќе Сакате
Напомена :
Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата. Ве молиме да се разбере дека. Ви благодариме!Ако треба да ја одредите боја, ве молиме контактирајте со нас. Ако не постои посебна барање, ние ќе брод за вас по случаен избор.

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Sapphire
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A5511RDSA
Стил:
Класичен
Обликотшема:
овална
Главниот Камен:
Sapphire
Стил:
Гроздобер/Класичен
Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Страна Камен:
Бела Cz
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија
Пакување:
Со подарок кутија
оригиналниот:
Guangdong,Кина
Главниот Камен Големина:
6*8мм
Полица Број:
1DB1
Карактеристики:
Пад на превозот

Најдобри понуди