• Неодамнешно
  • -35 %
Аметист Капка Earring За Жените S925 Sterling Silver Светло Виолетова Скапоцен Камен Темперамент Долго Парична Казна Накит Гроздобер Bijouterie

Аметист Капка Earring За Жените S925 Sterling Silver Светло Виолетова Скапоцен Камен Темперамент Долго Парична Казна

DEN 615.00
DEN 945.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
Капка Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Стил:
Гроздобер
Сертификат Број:
Студ Обетки
Бренд Име:
l&zuan
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Аметист
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Тип На Pruduct:
Капка/Студ Обетки
Материјал:
S925 Фунта Сребрен Накит
Главниот Камен:
Аметист
Пол:
обетки за жени
боја:
светло виолетова
Стил:
гроздобер накит
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Услуга:
Пад на превозот
Парична Казна Накит:
Темперамент Накит
Bijouterie:
долги обетки

Најдобри понуди