• Неодамнешно
925 Sterling Silver Симпатична Мачка Студ Обетки За Жените Мода Парична Казна Накит, Трендовски Убава Едноставен Стил Висок Квалитет Earring

925 Sterling Silver Симпатична Мачка Студ Обетки За Жените Мода Парична Казна Накит, Трендовски Убава Едноставен Стил

DEN 331.20

Количина на стоки
Тековен


925 Sterling Silver Симпатична Мачка Студ Обетки
Симпатична миленичиња мачка е најпопуларниот стил неодамна Вклучувајќи многу ѕвезди ќе имаат мачки во своите домови Мачката е нежно тивко и симпатична. Така Мачката студ Обетки ќе се направи што повеќе слатки 925 сребрен материјал Не е лесно да се алергиски Не избледени Нека ви носат удобно Обетки Големина Убава сребро покаже шарм на жените Погоден за подароци 925 фунта сребрен накит Боја сјај Модел се прикажат Сите производи се внимателно паркирани за да се избегне можна штета во превозот, па тоа е речиси невозможно да се биде demaged. Ако било breakness во превозот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо и да ни ја испратите фотографијата на производи и на пакувањето.
Нашите производи се направени од страна на рака,Толку убава збор не е лесно.Сите производи се qulity проверка со висок quility.
Плаќање :
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. По продажбата и повратни информации : Contat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе sovle сите проблем!

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Назад Наоѓање:
Никој
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ydl18031852
Бренд Име:
месечината&пијано
Повод:
Партија
Сертификат Број:
877357061373676
Страна Камен:
Никој

Најдобри понуди