• Неодамнешно
  • -30 %
Hongye Бисер Накит, Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан,Моден Стил 925 Sterling Silver Perola Јака ,подарок кутија

Hongye Бисер Накит, Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан,Моден Стил 925 Sterling Silver Perola Јака ,подарок

DEN 595.00
DEN 850.56

Количина на стоки
Тековен


Hongye Бисер Накит,100% Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан,Моден Стил 925 Sterling Silver Perola Јака ,подарок кутија

Други карактеристики

Големина На Бисер:
9-10мм
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
GDTC
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
20mm*12mm
Број На Модел На:
5-5Y1454-12000
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Сертификат Број:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
hongye
Повод:
Годишнина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Парична Казна Накит:
2017 нова жешка продажба
is_customized:
yes
Тежина:
за 3g
100% 925 Sterling Silver:
Божиќ /подарок за Денот на Вљубените
Бесплатен превозот :
Подароци Кутија За Пакување
бисер големина:
Околу 10 mm
слатководни бисер pendant:
свадба шарм накит
Бисер Квалитет:
AAAAA Врвот одделение

Најдобри понуди