• Неодамнешно
  • -46 %
Jemmin парична Казна 925 Sterling Silver Одлуки Додаток DIY Конектор Обрачот Обетки Наоѓање на Компоненти Со Целосна Микро Кристал

Jemmin парична Казна 925 Sterling Silver Одлуки Додаток DIY Конектор Обрачот Обетки Наоѓање на Компоненти Со Целосна

DEN 361.00
DEN 668.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
/
Пол:
Жените
Бренд Име:
Jemmin
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
обрачот earring наоди
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување

Најдобри понуди