• Неодамнешно
CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан накит нежен Срцето дизајн со Цвет шема кафез pendant

CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан накит нежен Срцето дизајн со Цвет шема кафез pendant

DEN 624.00

Количина на стоки
Тековен


CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан накит нежен Срцето дизајн со Цвет шема кафез pendant Производ ID : SC112 SB Тежина : 2.35 грама Големина на : 22*16.2*10.4 мм Материјал : 925 sterling silver Категорија : кафез pendant Може да се поправи бисер големина : 8 mm (најголемата) Производ Време за Подготовка : 1-2 дена по примање на плаќање Превозот Време : 12-45 дена од e Packet (бесплатен превозот); 3-5 дена од UPS-от

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
SC112SB-1
Главниот Камен:
Никој
Количина:
еден парчиња кафез pendant (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
8 mm
Големина:
22*16.2*10.4 мм

Најдобри понуди