• Неодамнешно
  • -30 %
AOBOCO 925 Sterling Silver Секогаш Мојата Ќерка Засекогаш Мојот Пријател Приврзоци Ѓердани Бесконечност Љубов Накит Ден на Мајката PYX0208

AOBOCO 925 Sterling Silver Секогаш Мојата Ќерка Засекогаш Мојот Пријател Приврзоци Ѓердани Бесконечност Љубов Накит Ден

DEN 793.00
DEN 1132.80

Количина на стоки
Тековен


$23.60 Се Купи Сега За $12.73 Се Купи Сега За $21.80 Се Купи Сега За $23.58 Купи Сега
$8.39 Се Купи Сега За $17.45 Се Купи Сега За $10.79 Се Купи Сега За $9.75 Купи Сега
SKU PYX0208 Bijoux Тип Pendant Ѓердан Накит Количина 1 парче Метал Тип 925 sterling silver Карактер Љубов Тежина 3.39 g Pendant Големина 24.7 мм*17.6 mm Синџир Тип Rolo Синџир, 1.2 mm Должина на Синџирот на 18inch Цел политика Не MOQ, Мостра или Customsize цел е добредојден. Известување Мерење со Раце, ве Молиме овозможи 1-2mm грешка. AOBOCO НАКИТ ЗА ПОДАРОК
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Со Платформа за плаќање
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
AOBOCO
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
PYX0208
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
Никој
Повод:
Партија
Pendant Големина:
24.7 мм*17.6 mm
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Метал Тип:
925 Sterling silver
Печат:
s925
Синџир Тип:
Rolo Синџир, 1.2 mm
Тежина:
3.39g
Должина:
18 inches

Најдобри понуди