• Неодамнешно
  • -45 %
Црна Кожа Јаже Ѓердан Pendant Ѓердан за Жените Партија Накит Подароци 13-14MM Бела Барок Слатководни Бисери Накит FEIGE

Црна Кожа Јаже Ѓердан Pendant Ѓердан за Жените Партија Накит Подароци 13-14MM Бела Барок Слатководни Бисери Накит FEIGE

DEN 768.00
DEN 1395.84

Количина на стоки
Тековен


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
[Бренд Име] Feige
[Item Type] Pendant Ѓердани
[Јаже Тип] Кожа
[Бисер Тип] Слатководни Бисери
[Бисер Боја] Природни Бела
[Бисер Големина] 13-14 MM
[Бисер Облик] Барок
[Бисер Површината] Неколку недостатоци
[Pendant Метали] 925 Sterling Silver
[Страна Камен] Никој
[Синџир Должина] 46cm
[Пакет] Накит Кутија

Други карактеристики

Големина На Бисер:
13-14mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Feige
Обликотшема:
Топката
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Број На Модел На:
57480958
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
13-14mm
Сертификат Број:
1708211088
Метали Тип:
Никој
бисер боја:
Бела

Најдобри понуди