• Неодамнешно
  • -40 %
Гем е Балет 7.89 кт Природни Зелени Ахат Вода Капка Прстени Вистински 925 фунта сребрена Свадба Ангажман Накит За Жените

Гем е Балет 7.89 кт Природни Зелени Ахат Вода Капка Прстени Вистински 925 фунта сребрена Свадба Ангажман Накит За Жените

DEN 934.00
DEN 1556.16

Количина на стоки
Тековен


506702861726 Guss Можеби Ќе Сакате
Напомена :
Нашите скапоцени камења се природни скапоцени камења, бојата на секоја серија има мала разлика во бојата. Ве молиме да се разбере дека. Ви благодариме!Ако треба да ја одредите боја, ве молиме контактирајте со нас. Ако не постои посебна барање, ние ќе брод за вас по случаен избор.

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Ахат
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
A522RGAG
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот Камен:
зелена ахат
Стил:
Гроздобер/Класичен/Трендовски
Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Страна Камен:
CZ
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/ Годишнината
Пакување:
Со подарок кутија
оригиналниот:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди