• Неодамнешно
  • -8 %
Yoowei 5pcs/многу 50cm Долго Природен Балтички Килибар Ѓердан Реално Нерегуларни Килибар Оригиналниот Килибар Бебе Чипови Накит трговија на Големо

Yoowei 5pcs/многу 50cm Долго Природен Балтички Килибар Ѓердан Реално Нерегуларни Килибар Оригиналниот Килибар Бебе

DEN 3154.00
DEN 3428.16

Количина на стоки
Тековен


Килибар монистра е цреша со коњак, но затворач боја е мед, ве молиме имајте во предвид. за 6.5 g7g.
【Наслов 】 Yoowei 5pcs/многу 50cm Долго Природен Балтички Килибар Ѓердан 100% Реално Нерегуларни Килибар Оригиналниот Килибар Бебе Чипови Накит трговија на Големо
【Пакување】 7 бои од јута вреќа како што е прикажано, пакет боја по случаен избор.
【Опис на производот】 На килибар се сите од Балтичкото море. и сите се потврдија. мазен и убав квалитет монистра , уникатен стил, тоа е добро за себе носи, исто така, може да биде особено за промотивни подароци, корпоративни активности подароци, роденденски подароци, евтини но фенси. Исто така, ние го прифаќаме трговија на големо и мало, dropshipping е во ред, ве молиме контактирајте не директно.
Ова е големо фабрика, ако сакате да се купи повеќе од 20 компјутери најмалку, ве молиме контактирајте не директно.
Ако ви треба други должина и дизајни, бараат од нас. ви благодариме.
Начини за да го пробате дома :
Постојат неколку начини да се користи за да се идентификувате природен килибар. Ние сме наведени 2 лесно начини подолу .
Солена Вода Тест
Килибар е многу лесен и не ќе имаат тежина на стакло лежиште или дури и дека на цврсти пластични мушка. Да се тестираат оваа сопственост на Балтички Килибар, се создаде saltwater со мешање заедно еден дел сол со два дела вода. Природен килибар монистра треба да се плови во saltwater, додека стакло или пластика монистра потоне.
Гори килибар монистра
За да бидете сигурни дека нашата килибар монистра се природни, ние ќе испрати некои малку или скршени лабава килибар монистра да можете да ја проверите. можете да горат, и ќе мирис на бор дрво, мирис, па тоа покажува природен килибар и монистра.

Други карактеристики

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
неправилни килибар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Сертификат Број:
килибар ѓердан
Главниот Камен:
Килибар
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Никој
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Yoowei
Pendant Големина:
Нема приврзоци
Главен Материјал:
Балтички килибар монистра
Тип:
како ѓердан/помешани нараквици
Пол:
жени, мажи, момчиња, девојки
Повод:
Подароци, Сувенири,Собирање,Партија, Свадба
Нови кориснички:
може да се направи сите должина
Пакет Начини:
јута вреќа за секое парче
трговија на големо цена:
Ве молиме контактирајте со нас
должината/големина:
50cm, за 3-4mm
Дизајни:
Над 100 дизајни
Килибар дизајн:
цреша со коњак

Најдобри понуди