• Неодамнешно
  • -42 %
Idopy Мажите Панк Готски Ноќен Клуб Партија Токи Мотоцикл Панталони Фармерки Biker Панталони За Битник Фаза Перформанси

Idopy Мажите Панк Готски Ноќен Клуб Партија Токи Мотоцикл Панталони Фармерки Biker Панталони За Битник Фаза Перформанси

DEN 1185.00
DEN 2042.88

Количина на стоки
Тековен


Материјал : памук & spandex. малку еластичен facbic Стилски рок стил, совршен за партија, фаза на изведба, ноќта на вештерките, празници Тенок одговара, конусни дното, 5-џебови стил Токи украси на предната страна го прави тоа sepcial Азија големина, ве молиме проверете ја големината на табелата подолу и да изберете големина до

Други карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
W580
Половината Големина(во инчи):
29-36
Стил:
Готски
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Idopy
Декорација:
Тока

Најдобри понуди