• Неодамнешно
  • -42 %
Карго Панталони Мажите Тактички Панталона Воена Специјални Сили Секојдневен Jogger Маскирна Борба Кавер-Панталони Армија Војник Панталони Панталони КС

Карго Панталони Мажите Тактички Панталона Воена Специјални Сили Секојдневен Jogger Маскирна Борба Кавер-Панталони Армија

DEN 1030.00
DEN 1776.00

Количина на стоки
Тековен

Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Ако y ou имаат било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации . Ако изберете експрес испорака, ве молиме изберете лесно царинење се изразат за вас. Ви благодариме. Ви благодариме. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. овие трошоци се купувачот 's одговорност. & Јавен празник исклучени.Може да има некои боја разлики поради изложеност на светлина или на друг компјутер, резолуции
2.Ви благодариме за вашето разбирање. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние прифаќаме Alipay.Објектот се мери со рака, ве молиме овозможи 1-3cm (0. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Панталона Стил:
Карго Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
6511CQBRM

Најдобри понуди