• Неодамнешно
  • -35 %
Адвокатско Joggers Компресија Панталони Мажите Crossfit Панталони Маскирна Војска Слаби Leggings ММА спортски сали Панталони Фитнес Хулахопки Sweatpants

Адвокатско Joggers Компресија Панталони Мажите Crossfit Панталони Маскирна Војска Слаби Leggings ММА спортски сали Панталони

DEN 336.00
DEN 516.00

Количина на стоки
Тековен


2018 Нови Joggers Мажите Компресија Панталони Кавер-Bodybuilding Sweatpants Брз Сува Панталони Legging Crossfit ММА Jogger Панталони Мажи
Големина Информации
Големина
Wasit
Хип
Должина
Отворање
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
64
25.2
88
34.6
87
34.3
21
8.3
М
68
26.7
90
35.4
90
35.4
22
8.7
L
72
28.3
92
36.2
92
36.2
23
9.1
XL
76
29.9
94
37.0
93
36.6
23
9.1
XXL
80
31.5
97
38.2
94
37.0
23
9.1
XXXL
82
32.3
100
39.4
96
37.8
24
9.5
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см
Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Здраво драги клиент : Ако имате било каков проблем во врска со вашата нарачка,ве молиме да не се отвори било спор или остави негативни повратни информации,правни основи контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LENTHIMEN
Број На Модел На:
KC04
Стил:
Повик
Половината Големина(во инчи):
24-32
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Leggings
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Шема
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL Plus Size
Прилики:
ММА, Bodybuilding, Crossfit,Фитнес мажи,спортски сали,
Материјал:
висока Еластичност,Дише хулахопки
Тип:
Компресија Панталони, Leggings мажи
Карактеристики:
Кавер-панталони,Панталони Војска
Број На Модел На:
Компресија Панталони Мажи ,Jogger Панталони Мажи
Шема:
Маскирна,Camuflagem,Camuflage,Кавер -

Најдобри понуди