• Неодамнешно
  • -48 %
Памук Mens панталони нови 2017 мода mens секојдневен Класичен панталони нов дизајн и висок квалитет на Мажите Панталони мажите Лето Бизнис Панталони

Памук Mens панталони нови 2017 мода mens секојдневен Класичен панталони нов дизајн и висок квалитет на Мажите Панталони

DEN 899.00
DEN 1728.00

Количина на стоки
Тековен


2 Бои на располагање
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас,ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Како да се изберете ја вашата големина ?Изгледа вашиот половината :

Други карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Бренд Име:
ПОЛКОВНИКОТ CATLEN
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
CA-9128
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Мажите Панталони Големина:
28 29 30 31 32 33 34 36
Сезоната:
Пролет лето Есен
Пораст Тип:
Класичен панталони мажи
Стил:
Повик
Години:
2016 година нова панталони mens

Најдобри понуди