• Неодамнешно
  • -45 %
DUTOLE 2017 Нови Мажите Отворено Тактички Панталони Војска Воени Борбени Товар Пустината Дигитални Кавер-Борба против Панталони Спорт

DUTOLE 2017 Нови Мажите Отворено Тактички Панталони Војска Воени Борбени Товар Пустината Дигитални Кавер-Борба против

DEN 1267.00
DEN 2304.00

Количина на стоки
Тековен


Опис
1. левиот преден џеб весник/мобилен телефон
2. нога продавница содржина џеб на двете страни
3. задните две големи џебови bevel работ
4.право пред џеб за виткање ножеви
5. Клипот круг, преносни радија, со опрема
6. и колено со коленото може да клип во внатрешноста на чантата
7. точно оригинални двонасочна осигурување бакар zip
8.висок квалитет на силна тензија бакар тока
За да се адаптираат на сезони : пролет лето есен зима сезони
Одговара за кампување /лов /кампување/ активности на отворено /CS игри/снимање
Спецификации
боја
A-TACS FG/AU
Големина на табелата
M L XL
Половината Турнеја
30"-32" ,32"-34" ,34"-36" ,36"-38" ,38"-40"
Inseam
30", 31" ,32" ,33" ,34"
Должина
42" ,43" ,44" ,45"
Answer : ___________________________ Note :
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. да Бразилецот cuatomer, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР. или CPF НЕМА.)

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
CLUSGO
ОЕМ:
Yes
Стил:
Активни
боја:
Црна,кп,acu,fg

Најдобри понуди