• Неодамнешно
  • -40 %
Moomphya Sweatpants Pleated Едноставна Мажите Панталони Паметни Повик Панталони Мажите Памук Joggers Панталони Атмосфера хип хоп Панталони

Moomphya Sweatpants Pleated Едноставна Мажите Панталони Паметни Повик Панталони Мажите Памук Joggers Панталони Атмосфера

DEN 1180.00
DEN 1967.52

Количина на стоки
Тековен


Moomphya Sweatpants Pleated Едноставна Мажите Панталони Паметни Повик Панталони Мажите Памук Joggers Панталони Атмосфера хип хоп Панталони
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. ГОЛЕМИНА на Половината Должина CM ИНЧИ CM ИНЧИ M 76.2-81.3 30-32 98 38.58 L 81.3-83.8 32-33 100 39.37 XL 86.3-88.9 34-35 102 40.16

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Хип Хоп
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
Хип Хоп Панталони
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Pleated
Бренд Име:
Moomphya
Пред Стил:
Pleated
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Половината Големина(во инчи):
30-35
Ткаенина Тип:
Џерси
Име на производ:
Мажите Памук Joggers Панталони Атмосфера хип хоп Панталони
клучен збор:
Мажите хип хоп панталони
Повеќе Клучни Зборови:
Joggers Панталони
Моден:
Pleated
Стил:
Хип Хоп
Повеќе стил:
Улица Носат
слетување:
2017-10-

Најдобри понуди