• Неодамнешно
  • -20 %
Лен Памучни Панталони Мажите 2017 Зима руно топло Панталони Drawstring Бренд Кинески Машки Лен Панталоните Хип Хоп Jogger Панталони Мажите М-5XL

Лен Памучни Панталони Мажите 2017 Зима руно топло Панталони Drawstring Бренд Кинески Машки Лен Панталоните Хип Хоп Jogger

DEN 1305.00
DEN 1630.56

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Големината се мери со рака, 1-4cm грешки треба да се прифати.
белешки : ве Молиме мерка на облека што обично се носат, не на вашето тело. Потоа изберете големина според табелата. Сите големина имаме Азија големина , ве молиме изберете 1-2 големина поголема отколку што обично се носат. Ако не се одредени за големината, ве молиме кажете ни за вашата тежина и висина, така што ќе можат да предложат големина за вас,
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. 1 Големина на Табелата, Големина на Половината Ширина(см) Половината Опуштено(CM) Хип Ширина(см) Панталона Должина(cm) M 70 74 100 93 L 72 80 104 95 XL 76 86 108 97 XXL 80 92 112 99 XXXL 84 96 116 101 4 XL 90 102 103 120
*Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и производителот. но, вие треба да одлучите сами.Вие не може да направи ова како изговор за да побара враќање на средствата.Ви благодариме за вашето разбирање
Боја : ве Молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Драг пријател, ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа адреса :

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
кинески стил
Дебелина:
Руно
Ткаенина Тип:
Batik
Декорација:
Шема
Број На Модел На:
2017ff051
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
Бренд Име:
FAVOCENT

Најдобри понуди