• Неодамнешно
  • -40 %
Есен, Зима Мажите панталони Секојдневен Sweatpants машки спортски сали, фитнес и боди билдинг тренинг солидна топло спортски Бренд Молив Панталони

Есен, Зима Мажите панталони Секојдневен Sweatpants машки спортски сали, фитнес и боди билдинг тренинг солидна топло спортски

DEN 576.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен

Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
Забелешки 1. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Враќање Забелешки : 1. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Со цел да се намали купувачот 's увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. * Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
BRZK
Панталона Стил:
Sweatpants
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Spandex,Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Herringbone
Затворање Тип:
Drawstring
Број На Модел На:
YF-2052
Декорација:
Spliced
Половината Големина(во инчи):
2-4
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)

Најдобри понуди