• Неодамнешно
  • -6 %
QueenTime Прирачник Сирење Чоколадо Graters Нерѓосувачки Челик Компир Морков Slicer Мултифункционален Кујна Овошје & Растителни Алатки

QueenTime Прирачник Сирење Чоколадо Graters Нерѓосувачки Челик Компир Морков Slicer Мултифункционален Кујна Овошје &

DEN 814.00
DEN 865.44

Количина на стоки
Тековен


Queen Time Прирачник Сирење Чоколадо Graters Нерѓосувачки Челик Компир Морков Slicer Мултифункционален Кујна Овошје & Растителни Алатки
Производ параметри :
* Име : Сирење Graters
* Материјал : 430 нерѓосувачки челик
* Боја : Сребрена
* Големина : 19.5 см(должина)
* Нето тежина : 360g
* Пакет се вклучуваат : 1 сет Сирење Graters
Известување: поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физичка
Карактеристики :
* Втората генерација на таложење од не ' рѓосувачки челик, цврсти тока за заклучување, повеќе корисна кога ќе ротирачкото, лесно за парче храна.
* Светла и елегантен изглед, лесно да се чисти.Втората генерација на таложење од нерѓосувачки челик, од потрајни
* Заклучување дизајн, ги зачувате вашите напори кога ќе ротирачки. Три различни тапани,за различен облик на храна.
* Задоволување ви треба за сите видови на храна материјал.
* Едноставен и дебела бела кутија за пакување.
Производ фотографии :
Сирење Graters

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
S07HG300704
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Бренд Име:
QueenTime
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Име:
Сирење Graters
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
1 Set
Нето тежина:
360g
Detail1:
сирење slicer
Detail2:
морков slicer
Detail3:
Мултифункционален Graters
Detail4:
Кујнски Прибор Сет
detail5:
Овошје & Растителни Алатки

Најдобри понуди