• Неодамнешно
  • -15 %
Лук Притиснете кујнски прибор за готвење алатки промешајте лук нож за лупење дробилката пресврт новина домаќинства зеленчук машина grater

Лук Притиснете кујнски прибор за готвење алатки промешајте лук нож за лупење дробилката пресврт новина домаќинства зеленчук

DEN 48.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата покажува
Димензии : 8cm * 8см * 4cm/3.15" * 3.15" * 1.57"
Answer : ___________________________ Note :
*Постојат неколку бои,таа ќе биде испратена по случаен избор.
*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 1cm грешка.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот вклучува :
1 Buc Лук Притиснете Алатка

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Лук Притиска
Број На Модел На:
лук притиснете
Бренд Име:
u-домашен
Пластични Тип:
Пластични

Најдобри понуди