• Неодамнешно
  • -15 %
vanzlife нерѓосувачки челик глава за сечење мултифункционален grater planer кујна paring нож нож за лупење овошје

vanzlife нерѓосувачки челик глава за сечење мултифункционален grater planer кујна paring нож нож за лупење овошје

DEN 90.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


5373 Име на Производ : Слајд-страни овошје нож K5024 планирање Големина : За 16.7 * 2.5 cm Материјал : не ' Рѓосувачки челик сечилото + ABS справи со Пакување : Блистер картичка Тежина : 40g Стил : разни бои, случаен дистрибуција (поради производ во боја исто така, не можат да бидат издадени од страна на одреден боја, умот, ве молиме внимателно да ги сними) Резиме : Слајд-комбо нож, чиста, не само пилинг, погодно grater,
Домати и други безалкохолни овошје и зеленчук, како лесно лупено компир пупки на ќе се ископа

Други карактеристики

Бренд Име:
vanzlife
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
K5024
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Овошје & Растителни Алатки

Најдобри понуди