• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Пристигнување Мултифункционален Лимон Машина Бришење Свила Машина Портокал Planer Сирење Grater 304 од не ' Рѓосувачки Челик TPR+ABS Пластика Рачка

Нови Пристигнување Мултифункционален Лимон Машина Бришење Свила Машина Портокал Planer Сирење Grater 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 164.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен


Нови Пристигнување Мултифункционален Лимон Машина Бришење Свила Машина Портокал Planer Сирење
Grater 304 од не ' Рѓосувачки Челик TPR+ABS Пластика Рачка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Мултифункционален нерѓосувачки челик лимон planer
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик TPR + ABS пластика рачка
Вкупна должина : 32.5 cm;
Ширина : 2.5 cm;
Се справи со должина : 21cm

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
FA373
Број На Производ:
FA373
Име:
Мултифункционален нерѓосувачки челик лимон planer
Материјал:
304 од не ' рѓосувачки челик TPR + ABS пластика рачка
вкупна должина:
32.5 cm
Ширина:
2.5cm
Се Справи Со Должина:
21cm

Најдобри понуди