• Неодамнешно
  • -54 %
2018 Кромид Машина Домати Сечење Носителот Зеленчук Slicer Шредер Овошје Хеликоптер Режење Моркови Помош Кујната Готвење Додатоци

2018 Кромид Машина Домати Сечење Носителот Зеленчук Slicer Шредер Овошје Хеликоптер Режење Моркови Помош Кујната Готвење

DEN 384.00
DEN 833.76

Количина на стоки
Тековен

Со оваа мала и едноставна алатка, не само можете да уживате во вашите сите различни видови на овошје, но, исто така, може да спаси многу време да се направи повеќе вкусна храна.
★ Бонус прст guard заштитник е убаво и безбедно gadget за вашата кујна. Има кромид стабилна и водичи вашиот нож за дури и парчиња.
★ Prongs се ултра остар, ве молиме да се биде внимателен при миење на тоа и да ја задржите ова кромид носителот во местото каде што децата се надвор од дофат.
★ машина за миење садови безбедно.5"(L)*2"(W)*1"(H)
★ Производ Тежина : 2. БОНУС ПРСТ ЗАШТИТНИК : Удобен стил кујна алатка прст guard & прст заштитник Избегне повреда кога режење и dicing, креативен дизајн алатки идеален симпатична подарок за готви домаќинка, готвач и кујна работник да се направи готвење работа повеќе смешни и удобен.68 унци(76g)
★ Испорака Тежина : 3. 100% висок квалитет и ' рѓа-отпорни 18/8 нерѓосувачки челик, Опремени со остар prongs и засилен пластична рачка осигура безбедноста.Тие Ултра-остри нерѓосувачки челик prongs исто така може да ви помогне да се одржи дури и најтешкиот овошје и зеленчук како морков, лимон, кромид, домати, краставици и др. 10 нерѓосувачки челик супер остри prongs се во можност да слајд во тешко зеленчук како кромид, моркови или компири лесно. Нема повеќе warry за лизгање. МОРА да го ИМАТЕ ВО ВАШАТА КУЈНА : Месо tenderiser, Домат slicer, Компир & Кромид носителот, тоа би можело да биде толку многу улоги во вашиот смешно кујна, Овој умен и мулти-цел кујна gadget ви овозможува да се исецка униформа парчиња кромид, без некогаш да го допре. Искуство безбедно и удобно подготовка на храна.
★ Убаво перформанси : Ултра-Остри нерѓосувачки челик prongs лесно слајд во тешко зеленчук, кои ќе ви овозможи да се одржи на кромид стабилна & парче кромид hands-free.75"(H)
★ Димензија (Прст Guard Заштитник) : 2. На почетокот, ние го реализира потребата за прифатлива функционални алатки кои ја прават кујна поефикасно и повеќе пријатни.
Сега, Best Utensils покажува дека навистина кул начин за парче кромид, навистина едноставно. Тоа е навистина мора да ја има во секоја кујна.
★ Добар помошник во кујна. ПРЕЦИЗНОСТА ИНЖЕНЕРИНГ УБАВО ДИЗАЈНИРАНА : Тоа е совршен за одржување зеленчук додека се сечење нив и тоа создава единствен парчиња. Она што е поважно е дека тоа ги зачувува вашите прсти.
★ Висок Квалитет : Направен од премиум рѓа-отпорни на 304 нерѓосувачки челик, овој кромид носител е стабилна и изграден за да трае.

Други карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
KAYCROWN
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Број На Модел На:
БУ-006
Кромид носителот Материјал:
Нерѓосувачки челик +TPR
Тип:
кромид носителот
Компир slicer применува:
Кромид;Домати;Компир;лимон
Име:
Кромид машина
функција 1:
зеленчук slicer
Карактеристика 2:
овошје хеликоптер
функција 3:
Има и парчиња дури и хард-варени јајца
карактеристика 4:
Сечење моркови
Карактеристика 5:
кујнски прибор

Најдобри понуди