• Неодамнешно
  • -15 %
Beke Мата Деца Јакни За Девојки Есен Зима 2017 Водоотпорен Windbreaker Деца Девојка Raincoats Деца Outerwear Палта

Beke Мата Деца Јакни За Девојки Есен Зима 2017 Водоотпорен Windbreaker Деца Девојка Raincoats Деца Outerwear Палта

DEN 530.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Постои една цена за едно парче . 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе брод нив во една парцела
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. ве Молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
А Ние обично брод во рок од три работни дена по приемот на вашата исплата. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница.
А купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите. Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн. Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние МОЖЕ да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни повратни информации ќе победи на слободно убави подароци со вашата следна цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!
. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас. Искрено се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга. Може да се стави вашите големина во шопинг количка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.Beke Мата Деца Јакни За Девојки Есен Зима 2017 Водоотпорен Windbreaker Деца Девојка Raincoats Деца Outerwear Облека
1., ве молиме контактирајте со нас пред biding. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. ве Молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас.Постои 1-2cm грешки во нормална мерка
2. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BEKE МАТА
Број На Модел На:
CCCD064
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Маскирани
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
боја:
9 бои
Материјал Проценти:
35% Памук ,35% Полиестер, 30% Nelon
Карактер Тип:
Водоотпорен, Цветни Печатење
Дете Јакна:
Windbreak Деца Јакни
девојка јакна:
деца девојка јакна
Јакна 2017:
Девојка Јакни 2017
децата јакна:
Децата Јакна Зима Девојки
децата outerwear:
девојка јакни девојки outerwear палта

Најдобри понуди