• Неодамнешно
  • -15 %
Kindstraum 2018 Нови Деца Цвеќиња Дебели Зимски Палта Девојки Крзно Маскирани Облека Бренд Супер Топли Јакни за Деца,RC1488

Kindstraum 2018 Нови Деца Цвеќиња Дебели Зимски Палта Девојки Крзно Маскирани Облека Бренд Супер Топли Јакни за Деца,RC1488

DEN 1060.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Тековен


Големина Вовед НАС Големина CN Големина на Единица Должина Градите Рамо Ракав Висина 6 T 120 см 57 74 29 43 110-120 инчен 22.4 29.1 11.4 16.9 cm 8 T 130 cm 61 78 31 46 120-130 инчен 24.0 30.7 12.2 18.1 cm 10 T 140 cm 65 82 33 49 130-140 инчен 25.6 32.3 13.0 19.3 cm 12 T 150 см 69 86 35 52 140-150 инчен 27.2 33.9 13.8 20.5 cm 14 T 160 см 73 90 37 55 150-160 инчен 28.7 35.4 14.6 21.7 cm
Висината е за повикување само. Ве молиме љубезно дозволете 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина. Ако не сте задоволни со предмети што ги примате, ве молиме контактирајте со нас, наместо да се отвори спорот.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Број На Модел На:
RC1488
Тежина:
0.8KG
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
џеб
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Одредување На Содржина:
100%
Бренд Име:
Kindstraum
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати
Пополнување:
Памук

Најдобри понуди