• Неодамнешно
  • -33 %
Девојчиња Палта И Јакни Пролет, Есен Зима За Топлиот Капут За Девојки Цвет Дете Outerwear Windbreaker Маскирани Детска Облека

Девојчиња Палта И Јакни Пролет, Есен Зима За Топлиот Капут За Девојки Цвет Дете Outerwear Windbreaker Маскирани Детска

DEN 1093.00
DEN 1632.00

Количина на стоки
Тековен


Девојчиња Палта И Јакни Пролет, Есен Зима За Топлиот Капут За Девојки Цвет Дете Outerwear Windbreaker Маскирани Детска Облека
Зимски дебели грб со сомот внатре
Пролет грб без сомот внатре

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
TZEEWA
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
GC-105
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
За сезоната:
Зима Пролет, Есен
Дебелина:
Нормално
Шема:
принцезата windbreaker
елемент:
Англија Европската
Производ categorg:
девојка грб и outerwear
Должина На Ракав:
Долг ракав
Стил:
Американски Стил
каталог:
мода девојка грб
категорија:
девојка outerwear
ткаенина име:
Памук

Најдобри понуди