• Неодамнешно
  • -6 %
мала принцеза девојки грб бебе есен зима јакна outwear бисер кожа дизајн Вештачко крзно Грб Деца блузи деца Божиќ

мала принцеза девојки грб бебе есен зима јакна outwear бисер кожа дизајн Вештачко крзно Грб Деца блузи деца Божиќ

DEN 631.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


мала принцеза девојки грб бебе есен зима јакна outwear бисер кожа дизајн Вештачко крзно Грб Деца блузи деца Божиќ облека 1-5 Yrs
големина на лист(единица/cm) големина 12m : должина 36cm,биста 33cm*2; големина 2t : должина 38cm,биста 34cm*2; големина 3t : должина 40cm,биста 35cm*2; големина 4t : должина 41cm,биста 37cm*2; големина 5t : должина 43cm,биста 39cm*2; Забелешка : плочка emasure,таму можеби 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме! Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
Шарени Детството
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук,Микрофибер,Faux Кожа
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
бебе грб
боја:
розова боја се виолетови,беж,каки
Големина:
12m,2t,3t,4,5
одговараат на сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Пакување:
1pcs грб

Најдобри понуди