• Неодамнешно
  • -18 %
Децата Девојки Фармерки Outerwears Јакна Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7Y

Децата Девојки Фармерки Outerwears Јакна Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7Y

DEN 380.00
DEN 463.68

Количина на стоки
Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Ви благодариме!!!)
Боја : Каубој Материјал : Demin+Чипка Состојба : Нова Без Ознаки
Објектот Вклучува : 1* Грб
Weigth : 270 g(приближно)
Опис : Девојки Жан Јакни Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7 Y
Item, Вклучувајќи : 1* Деца Грб Ознака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Добредојдени да ни се приклучат и очекуваме да соработуваме со вас во иднина. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.НЕ Возраст Градите Должина на Ракав Должина XS/100 2 Т 56cm 45см 36cm S/110 3 Т 60см 47cm 38cm M/120 4 Т 64cm 49cm 41cm L/130 5 Т 68cm 50cm 43cm XL/140 6 Т 72cm 53cm 46cm Забелешки : 1. Ви благодариме,
Децата Девојки Фармерки Outerwears Јакна Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7 Y
Големина : XS. 2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.Голема работа ќе има повеќе попуст. Имајте пријатен шопинг ден!
Над Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.XL (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата. Ние ќе се обидеме да се справи со тоа за вас,ве молиме да ни даде можност да ги подобриме нашите услуги. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Материјал:
Лен,Памук
Ткаенина Тип:
Волнени
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
деца јакни
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди