• Неодамнешно
Десктоп Кошарка Снимањето Шарени Џамлии Игра загатка Дете Семејство Образовни Играчка Забава десктоп игра За Подароци на Децата

Десктоп Кошарка Снимањето Шарени Џамлии Игра загатка Дете Семејство Образовни Играчка Забава десктоп игра За Подароци

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


Десктоп Кошарка Снимањето Шарени Џамлии Игра загатка Дете Семејство Образовни Играчка Забава десктоп игра За Подароци на Децата Име на Производот : десктоп исфрлање кошарка Материјал : пластични пакувањето на Производот : боја кутија Забелешка : за пакување ќе се надгради нередовно
Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Спорт:
кошарка
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Димензии:
25*19*5cm
сертификација:
3C
Материјал:
Пластични
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
jk-420
Бар-кодот:
No
Предупредување:
Не Може Да Се Јаде
дизајн:
кошарка
Тип:
десктоп кошарка

Најдобри понуди